PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=516618}
4,0 34
oceny
4,0 10 1 34

Beneath the Dark
powrót do forum filmu Beneath the Dark

Potem robi się nudny, głupi, a chwilami wręcz chory. Niektóre sceny wprost porażają idiotyzmami, postaci nieciekawe, aktorstwo poniżej zerowego poziomu. Liczyłem, że Trevor Morgan otrzymam trochę większą i ciekawszą rolę, ale zawiodłem się.

Shiloh

gdzie widziałeś (-aś) ten film?

ocenił(a) film na 2
wolvi24

Jest do ściągniecia przez eMule (niestety, nigdzie nie ma właściwych napisów). Ponadto można go obejrzeć po zarejestrowaniu się na jakąś stronę, gdzie można oglądać filmy za darmo online (filmu należy szukać pod tytułem "Beneath the Dark"). Ja sam zarejestrowałem się, ale wiadomość weryfikacyjna wyparowała mi z maila, nazwa zaś wyleciała mi z głowy. Ale mówię ci - nie warto.

Shiloh

Dzięki wielkie poszukam w wolnej chwili. chciałam go obejrzeć ze względu na Josha Stewarta ale po twojej
ocenie troche się martwie.zobaczymy co tam z tego wyszło. zaletą filmów ściąganych z neta (lub oglądanych online)jest to że w każdej chwili możesz go wyłaczyć lub skasować nie tracąc przy tym kasy za bilet ;-)jeszcze raz wielkie dzięki...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones