PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=123313}

Sezon na misia

Open Season
6,7 75 358
ocen
6,7 10 1 75358
5,4 8
ocen krytyków
Sezon na misia
powrót do forum filmu Sezon na misia

Bajeczka fajna, ale ma trochę wad. Po pierwsze Dubbing, który mi po prostu uszy kaleczył, następnie dość mocno kojarzy się ze Shrekiem, z takich względów, że są dwaj przyjaciele Misiu i Osioł(Shrek i osioł), akcja rozgrywa się w lesie(podobnie jak większość, w czy. 1 Shreka), kłótnia dwóch przyjaciół, a potem zgoda(to nie tylko w Shreku), umowa, czy raczej wyłupanie się o to, że Misiek i osioł będą mieszkać razem w garażu(Shrek również mówił, że ?nie ma nas, jestem tylko ja i moje bagno? ? również była kłótnia) niekiedy zupełnie nie potrzebne i nieciekawe teksty, ogólnie mówiąc, żaden oryginalny pomysł, a do tego, średnia grafika komputerowa, dość mało szczegółowa i kolorowa. Nie mniej przyjemnie się ogląda, Misiek fajny, trochę śmiechu podczas oglądania. Bez rewelacji, ale obejrzeć można. Jako, że to pierwszy projekt tego typu wytwórni Columbia Picture zwiększę o oczko ocenę.

ocenił(a) film na 7
Szajba

Boże... Czemu znaki zapytania mi wyszło zamiast myślnika przy temacie i przy cytowaniu?? Eh jakby, co chodziło o myślnik i cudzysłów.

Szajba

sam jesteś osioł, byłeś kiedyś w ZOO albo przejeżdżałeś przez las, bo chyba nie wiesz co jest jeleń i jak wygląda jeśli nazywasz go osłem ?

ocenił(a) film na 7
deamon82

"sam jesteś osioł, byłeś kiedyś w ZOO albo przejeżdżałeś przez las, bo chyba nie wiesz co jest jeleń i jak wygląda jeśli nazywasz go osłem ?"
Oczywiście masz racje. To jest Jeleń, a nie osioł. Poprawiam się w tym momencie. Ale nie potrzebnie podnosisz ton.
Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 8
Szajba

Mnie rowniez te momenty skojarzyly sie ze Shrekiem, ale mimo to uwazam, ze bajka udana i dubbing rowniez nie byl az taki zly :) Polecam - 8/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones