PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=123313}

Sezon na misia

Open Season
6,7 75 358
ocen
6,7 10 1 75358
5,4 8
ocen krytyków
Sezon na misia
powrót do forum filmu Sezon na misia

Widziałem zwiastun polskiej wersji - zapowiada się po prostu CUDOWNIE, widać, że tłumacz jest ogromnie obeznany w temacie - tekst zwierzaka na drzewie jest po prostu zabójczy: "Zapanuje PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, DZIADY!".

Nordom

moglbym sie dowiedziec skad dostać polski trailer??

Nordom

moglbym sie dowiedziec skad dostać polski trailer??

Trigger

tez bym chcial wiedziec....doslownie to jest genialne :D Widzialem polski trailer przed czerwonym kapturkiem w kinie :]

sai1

ja też widziałem przed kapturkiem. zwiastun polski jest super! cały film pewnie też taki bedzie. juz nie moge sie doczekac!!!! :)

ocenił(a) film na 1
Polish

Ostrzegam!Film jest gorszy{prawie jak zawsze}niż się wydaje na reklamach.
Pokazali najlepsze{symbolicznie sklejone}fragmenty,by zachęcić.W sumie
nie taki okropny,ale parę fragmentów jest nudnych.Pozdrowienia!

ocenił(a) film na 7
ptus

Sezon na misia jest dobra animacja - gdzieś na poziomie Skoku przez płot. Do genialnego Shreeka jeszcze daleko, ale juz taka Epoka lodowcowa 2 to moze się schować.

W Sezonie znakomita była postać misia. No i te nawiażania do dzisiejszej polityki były super.
Wkurzał mnie trochę ten jeleń. Poza tym momentami film był łopatologiczny, jak to filmy Disneya. Al pomimo to ten film ma swój urok. Polecam.

Nordom

ja nie widziałam, bo akurat byłam na sali, ale kumpele mi opowiadały, że jest super :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones