PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=123313}

Sezon na misia

Open Season
6,7 75 358
ocen
6,7 10 1 75358
5,4 8
ocen krytyków
Sezon na misia
powrót do forum filmu Sezon na misia

widziałam trailer ciekawie sie zapowiada cos na kształt madagaskaru tylko o zwierzatkach zamieszkujacych lasy od czasu wiewióra z Ice Age wiewiórki sa na topie wiedze Sa boskie nie ma co :D

Raditz

W zwiastunie podobał mi się tekst: "Teraz zapanuje prawo i sprawiedliwość!!". Ale obawiam się, że to tylko jedem fajny moment w filmnie - mam nadzieję, że się mylę.

Pozdrawiam

ocenił(a) film na 7
Aya

Ta ten motyw z PiS mnie po prostu rozwalił jak go zobaczyłem. Nie no film zapowiada się bardzo ciekawie :), chyba się na niego wybiorę gdy będzie grany w kinach.

użytkownik usunięty
Aya

Ponoc jest jeszcze tekst: "Spieprzaj Dziadu!"...

Ponoc to w Tokyo Drift mieli jezdzic maluchami........:P:P

miastoaniolow

a nie jeździli?

------------------------------ ----------------------------

Nakatumis

"a teraz zapanuje Prawo i Sprawiedliwosc - w skrocie Spieprzaj dziadu!" widzialam ten trailer i powiem szczerze ze sie "napaliłam" na te kreskowke. modlmy sie, zeby takich tekstow w filmie bylo wiecej :)))

Raditz

A ja słyszałam "w lesie zapanuje prawo i sprawiedliwość dziadzie" Hehe, jak to usłyszałam to myślałam że padne :D
Pozdrawiam

ocenił(a) film na 10
Raditz

po trailerze to sie zapowiadaja gagi jak ze shreka. na pewno pojde najszybciej jak sie da. Mis jest grubianski a łoś mega przygłupi.

Raditz

Ja słyszałem ten text i on brzmiał mniej wiecej tak:" zapanuje tu Prawo i Sprawiedliwość czyli w skrócie - zjeżdżaj Dziadu". Moja mama jak to zobaczyła to sie popłakała ze smiechu... a swoją drogą dobrze, że czasem takie texty wplatane są w filmy... Pozdrawiam

ocenił(a) film na 6
Kermit_zaba

i to jest niestety jeden z niewielu smiesznych tekstow w tym filmie, a szkoda...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones